اخبار
یک شنبه 29 اسفند 1394

پیام تبریک مدیر عامل شرکت مهندسین مشاور سفیدرود گیلان به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1395

مهندس غلامحسین بهزاد نظیف مدیر عامل شرکت مهندسین مشاور سفید رود گیلان طی پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی سال 1395 را تبریک گفت

 

 

ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی             از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی
به صحرا رو که از دامن غبار غم بیافشانی       به گل‌زار آی کز بلبل غزل گفتن بیاموزی
 
دل و جان نیز همچون طبیعت مشتاق نو شدن است در آستانه فصل سبزی و سبز شدن. سال‌ها از پی هم می‌گذرند بسان ثانیه‌ها، اما هرگز از اشتیاق نو شدن در فصل رویش کاسته نخواهد شد. عشق و امید حاصل پیوند مبارک بهار و طبیعت است. و سراسر وجود ما را نیز در بر می‌گیرد.
با عرض تبریک و شادباش سال 1395 ، بدینوسیله از تلاش ،همراهی و همدلی همه کارکنان و اعضاء هیئت مدیره صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و از خداوند متعال سالی سرشار از سلامتی ،موفقیت ،بهروزی و شادمانی برای همه شما عزیزان و خانواده محترمتان آرزومندم.
خداوند سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایت بیکرانش ،علیرغم وجود فراز و نشیب های فراوان با لطف و همت و همکاری شما خوبان توانستیم باعث ارتقاء کیفی شرکت مهندسین مشاور سفید رود گیلان و بانی سازندگی این مرز و بوم گردیم.
در بدو ورود به سال جدید از همه شما عزیزان تقاضا دارم با ارتقاء سطح تعلق و تعالی سازمانی و روحیه مشارکت جویی در اجرای برنامه های پیش رو ،همدل و همگام و با تلاشی مضاعف در جهت اقتدار شرکت مهندسین مشاور سفید رود گیلان گام برداشته تا با استعانت از درگاه خداوند متعال شاهد بالندگی و تحولات بنیادین در این شرکت بزرگ باشیم.
 
                                 غلامحسین بهزاد نظیف 
 
 
گواهینامه ها
شبکه های اجتماعی
تمامی حقوق این وب سایت برای مهندسین مشاور سفیدرود گیلان محفوظ است.
Powered and Protected by FIP-CO WebSite Designers