اخبار
چهار شنبه 09 شهريور 1395

افتتاح فاز اول تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی رودسر به نظارت شرکت مهندسین مشاور سفیدرود گیلان با حضور مسوولین-تصاویر

همزمان با برنامه های گرامیداشت هفته دولت؛ فاز اول تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی رودسر با حضور عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی , طهمورث لاهوتی مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان و تنی چند از مسوولین استانی و محلی به بهره برداری رسید.

 

فاز اول تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی رودسر با حضور سید عباس صالحی معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد اسلامی، طهمورث لاهوتی اشکوری مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان،علی اکبر پراوزان مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری،امیر جانبازی فرماندار و حجت الاسلام محمدعلی دستجردی امام جمعه رودسر و برخی از مدیران استانی و شهرستان رودسر در هفته دولت به بهره برداری رسید.

طهمورث لاهوتی اشکوری مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان در حاشیه بهره برداری از این پروژه  ، ظرفیت این فاز از تصفیه خانه فا ضلاب شهرک صنعتی رودسر را به طور متوسط، روزانه 165 مترمکعب عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه کیفیت پساب خروجی این تصفیه خانه مطابق بر استانداردهای سازمان حفاظت محیط زیست است، افزود:  در این شهرک صنعتی 14 واحد به بهره برداری رسیده تحت پوشش مستقر هستند و برای اجرای این پروژه 32 میلیارد ریال هزینه شده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : علاوه بر تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی رودسر دو طرح دیگر در آستانه اشرفیه و رضوانشهر تا پایان سال آینده افتتاح خواهد شد و در مجموع ۳ طرح از ۶ طرحی که در سال ۹۳ شروع شده است تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

لاهوتی همچنین از تصمیم برای یک طرح توسعه ای در لاهیجان خبر داد که امسال کلید میخورد. او عملیات اجرایی در دست اقدام را مناسب و پیشرفت فیزیکی خوبی را در این طرح ها دیده است.

وی در پایان افزود: رشد ۱۰۰ درصدی در دوسال گذشته نسبت به ۲۳ سال گذشته که شهرک های صنعتی تاسیس شده است خواهیم داشت.

لازم به ذکر است هزینه پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی رودسر 32 میلیارد ریال بوده و دستگاه نظارت آن شرکت مهندسین مشاور سفید رود گیلان و پیمانکار آن شرکت صنعت سازه تدبیر می باشد

 

                                                                                                                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
گواهینامه ها
شبکه های اجتماعی
تمامی حقوق این وب سایت برای مهندسین مشاور سفیدرود گیلان محفوظ است.
Powered and Protected by FIP-CO WebSite Designers