اخبار
یک شنبه 10 بهمن 1395

بازدید نماینده شهرستان های فومن و شفت و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان از پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی کوچیچال

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت: تسریع در جذب منابع مالی برای تکمیل زیرساختهای صنعتی و کمک به احیاء واحدهای صنعتی نیمه فعال در شهرکهای صنعتی در حال انجام است. 

 

حجت الاسلام و المسلمین افتخاری نماینده مردم شهرستانهای فومن و شفت به همراه رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان از شهرک صنعتی کوچیچال و تعدادی از واحدهای صنعتی مستقر در آن بازدید به عمل آوردند .

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان ، در جریان بازدید از روند احداث زیرساخت های صنعتی در شهرک های صنعتی کوچیچال شهرستان فومن و گفت: تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی کوچیچال فومن با اعتبار 900 میلیون ریال در حال احداث است.

در این بازدید طهمورث لاهوتی اشکوری با اشاره به آماده بودن زیرساختهای اساسی در این شهرک صنعتی تصریح کرد: فازهای عملیاتی در تمامی اراضی شهرک صنعتی کوچیچال فومن به مساحت15 هکتار اجرایی شده و تاکنون با واگذاری هکتار زمین صنعتی به سرمایه گذاران صنعتی52 واحد تولیدی در این شهرک احداث شده  و یا در حال احداث است.

وی با بیان بهره برداری از 21 واحد صنعتی با ایجاد اشتغال برای 197 نفر در این شهرک تصریح کرد: این واحدها با سرمایه گذاری بیش از 100میلیارد ریال احداث و راه اندازی شده اند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان همچنین از اجرای فازهای عملیاتی در مساحتهکتاری شهرک صنعتی گوشلوندان شهرستان فومن خبر داد و افزود: تاکنون از مساحت 5هکتاری زمین صنعتی در این شهرک بیش از یک هکتار به سرمایه گذار صنعتی واگذار شده است و با بهره برداری از یک واحد صنعتی با سرمایه گذاری 13میلیارد ریال برای10نفر اشتغال ایجاد شده است.

وی از تجهیز زیرساختهای برق، مخابرات تامین آب و شبکه آبرسانی، جمع آوری و هدایت آبهای سطحی و فاضلاب، معابر و محوطه سازی و ایجاد فضای سبز در این دو شهرک خبر داد و افزود: شهرک صنعتی کوچیچال همچنین دارای شبکه گازرسانی است و هم اکنون عملیات احداث تصفیه خانه فاضلاب صنعتی با اعتبار 900 میلیون ریال در حال احداث است.

 وی ابراز امیدواری کرد: با جذب منابع مالی عملیات گازرسانی  و احداث تصفیه خانه فاضلاب صنعتی در شهرک گوشلوندان نیز اجرایی شود.

لاهوتی با بیان آمادگی زیرساخت ها برای واگذاری زمین در این دو شهرک صنعتی افزود: هم اکنون و نیم هکتار زمین صنعتی در شهرک گوشلوندان و نیم هکتار در شهرک کوچیچال آماده واگذاری به سرمایه گذاران صنعتی است.

وی در ادامه بر تلاش در راستای حمایت از واحدهای صنعتی راکد و نیمه فعال و بازگرداندن آنها به چرخه تولید و اشتغالزایی خبر داد.

گواهینامه ها
شبکه های اجتماعی
تمامی حقوق این وب سایت برای مهندسین مشاور سفیدرود گیلان محفوظ است.
Powered and Protected by FIP-CO WebSite Designers