اخبار
سه شنبه 01 فروردين 1396

پیام تبریک مدیر عامل شرکت مهندسین مشاور سفید رود گیلان به مناسبت فرا رسیدن نوروز سال 1396

مهندس غلامحسین بهزاد نظیف مدیر عامل شرکت مهندسین مشاور سفید رود گیلان طی پیامی فرا رسیدن نوروز سال 1396 را تبریک و تهنیت گفت

 

یا مقلب القلوب و الابصار           یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال             حول حالنا الی احسن الحال

 

بار دیگر موهبت الهی، گستره پر مهر زمین را به سرسبزی و خرمی آراست و سالی دیگر فرا رسید تا حیاتی نو و شکوفایی دوباره را به عنوان سرآغازی مجدد در زندگی نوع بشر قرار دهد. اینها همه نشانه های هدایت به سوی مبدأ هستی و آفریدگار مهربان برای کسانی است که صاحب اندیشه اند و بر ژرفای عالم وجود می نگرند.

سال ۹۵ سالی سرشار از تلاش و جدیت,وسالی پر فراز ونشیب برای شرکت مهندسین مشاور سفید رود گیلان بود. خدای سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایات او توانستیم همراه و همگام با دیگر خدمتگزاران میهن عزیزمان، با تلاش و سعی بی‌وقفه همکاران و اعضاء محترم هیات مدیره، گام‌های موثری را در جهت اعتلای اهدافمان برداریم که به نوبه خود به تمامی همکاران صبور و پرتلاش خویش خسته نباشید و خداقوت عرض می کنم.

در بدو ورود به سال جدید از همه شما عزیزان تقاضا دارم با ارتقاء سطح تعلق و تعالی سازمانی و روحیه مشارکت جویی در اجرای برنامه های پیش رو ،همدل و همگام و با تلاشی مضاعف در جهت اقتدار شرکت مهندسین مشاور سفید رود گیلان گام برداشته تا با استعانت از درگاه خداوند متعال شاهد بالندگی و تحولات بنیادین در این شرکت بزرگ باشیم.

اینجانب ضمن تقدیر از تلاش های صادقانه شما همکاران ارجمند، فرا رسیدن نوروز باستانی و همچنین ۲۹ اسفندماه، سالروز غرور آفرین ملی شدن صنعت نفت را به شما و خانواده معززتان صمیمانه شادباش می گویم و سعادت و بهروزی توأم با خیر و برکت از درگاه خداوند متعال برای شما مسئلت دارم.»

                                                                                            غلامحسین بهزاد نظیف

 

گواهینامه ها
شبکه های اجتماعی
تمامی حقوق این وب سایت برای مهندسین مشاور سفیدرود گیلان محفوظ است.
Powered and Protected by FIP-CO WebSite Designers